Sizi Arayalım

Otel Prosedürü

 • Giriş Saati: 14:00
 • Çıkış Saati: 12:00

Çocuk Bilgisi

 • 1. Çocuk

İndirim


Sezonun en düşük fiyatı

 • Sorunuz
Şuanda Oteli 6 Kişi İnceliyor.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Konum

Side mevkiinde yer alan tesis, Sideye 800 m, Manavgat'a 4 km, Antalya Havalimanı'na 65 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafede konumlanıyor.

 

Konaklama Tipi

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-00.00 saatleri arasında ücretsiz. Minibarlar günlük su, kola ve soda ile yenileniyor.
A la carte restoranlar konaklama boyunca bir kez rezervasyonlu ve ücretsiz, haftanın iki günü açık.
Pandemi sebebiyle restoran ve barlarda servis, personel tarafından yapılıyor.
Tüm restoran ve barlarda içki/içecek servisi kadeh/ bardakla yapılıyor. Şişede yapılan servisler ücretli. Taze sıkılmış meyve suları ve bazı içecekler ücretli. Ala carte restoranlar 15 Mayıs-15 Ekim tarihleri arasında hizmet veriyor

Restaurantlar

 

 • Restoranlar

  Akdeniz A la Carte Restoran

  Anadolu A la Carte Restoran

 • Hizmet Saatleri

  07.00-10.00 Kahvaltı
  10.00-10.30 Geç Kahvaltı
  12.30-14.30 Gözleme (Snack Bar), (Pazar günleri hizmet vermiyor)
  12.30-14.00 Öğle Yemeği (Ana Restoran)
  15.00-16.00 Dondurma (Snack Bar)
  15.30-16.30 Pastane (Snack Bar)
  18.30-20.30 Akşam Yemeği
  18.30-20.30 A la Carte Restoranlar 
  23.00-00.00 Gece Yemeği
  00.00-07.00 Gece Kahvaltısı (rezervasyolu)

 • Barlar
  00:00-10.00 Lobby Bar (Ücretli)
  10.00-00.00 Lobby Bar (Ücretsiz)
  10.00-00.00 Snack Bar (Ücretsiz)

Plaj

Denize sıfır olan tesisin özel kum plajı mevcut. Plajda ve havuzda; güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu ücretsiz.

 

Balayı Sürprizleri

· Odaya tebrik kartı, köpüklü şarap, standart meyve, çerez (Fındık ,Badem, Antep Fıstığı)
· Kırmızı Renkli Özel Dekorasyon (1 kez)
· A la carte rezervasyonu (Masa Süslemesi), (ön rezervasyonlu)
· Spa hizmetlerinde %20
· Gün batımı 1 adet foto

Genel Uyarılar

Akşam yemeklerinde kıyafet kuralı uygulaması bulunuyor, plaj kıyafetleriyle restorana girilmesine izin verilmiyor.

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren üç  (3)  ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.

Trendy Side Beach Otel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. 

Tesiste verilen Her Şey Dahil konaklamalar, öğle yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü kahvaltı ile son bulur. 

Konaklama yapılacak odanın, süit oda gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin tesisten erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmıyor. Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Heyyo Tatil sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Heyyo Tatil sorumlu değildir.

Covid 19 Tedbirleri

Tesisteki Temizlik ve Hijyen Uygulamaları

Check-in Esnasında Ateş Ölçümü

Genel Alan Dezenfektesi ve Temizliği

Genel Alanlarda Dezenfektan

Odanın Belli Süre Havalandırılması

Ortak Alanda Sosyal Mesafe Düzeni

Personel İçin Covid-19 Eğitimi

Personel Hijyen Ürünü Kullanımı

Personel Sağlık Durumu Takibi

Sık Kullanılan Alan Dezenfeksiyonu

Tekstil Ürünleri Temizliği (60-90 derece yıkama)

Yiyecek ve İçecek Alan Temizliği


Tesiste Alınan Covid-19 Tedbirleri

Tesiste Covid-19 konusunda uzman kişilere danışılarak hijyen ve güvenlik standartları kapsamlı bir şekilde revize edildi. Bu önlemler ve kurallar, yerel ve uluslararası sağlık otoritelerinin gereklilikleri takip edilerek ve bunların ötesinde birçok noktada ve her zaman güncel gelişmelerle uyumlu olacak şekilde hazırlandı. Ayrıca, personel için kişisel yükümlülükler, yönerge ve rehberler oluşturuldu.
 

Resepsiyonda; check-in yaparken, pleksiglas ekranlar ve yüz maskeleri misafirlerin ve personelin güvenliği için hazırdır. Oda kartları veya anahtarlar ve kalem veya benzeri nesneler misafirler için dezenfekte edilir ve tek kullanımlık eldivenler giyilir. Sıra var ise, lobideki ve diğer ortak alanlardaki sosyal mesafe işaretlerinin dikkate alınması rica edilir.

       · Asansörler aynı anda en fazla iki kişi tarafından kullanılmalıdır.

       · Binalardaki tırabzanlar, aydınlatma düğmeleri, asansör düğmeleri gibi genel kullanıma açık alanlardaki el ile temas edebilen tüm yüzeyler ve genel alan WC’lerin saatlik temizleme ve dezenfeksiyon döngüsü sayısını artırıldı.
     
       · Resepsiyonda ve ortak alanlarda misafirler için çok sayıda dezenfektan üniteleri  bulunuyor. Talep üzerine resepsiyon personeli, misafirlere girişte tek kullanımlık maske sağlayabilir.
     
      · Misafir odalarında, hijyen nedeniyle artık otel broşürleri, el ilanları bırakılmıyor. Bu tarz bilgilere TV İnfo kanalından ya da resepsiyonu arayarak görevli personelden ulaşabilirsiniz. Ancak odada bulunması gereken ve dezenfeksiyonu mümkün olan oda servisi menüleri gibi dokümanlar her misafirden sonra dezenfekte edilecektir.
 
     · Her misafirin check out işleminden sonra odada bulunan tüm TV kumandası, klima kumandası, su ısıtıcıları, fön makinesi, aydınlatma düğmeleri, kapı kolları gibi el ile temas eden tüm yüzeyler dezenfekte edilmete ve odalar havalandırılmaktadır.
 
   · Misafir odalarında olabildiğince tek kullanımlık malzemeler tercih edilecektir.

   · Yüz maskesi takmak personel için zorunludur. Misafirlerinde de kendi güvenliği için kullanmaları önerilir.

   · Yiyecek ve içecekler, mevcut HACCP ve ISO 22000 Gıda Güvenliği hükümleri ve ilgili ek resmi tavsiyeler doğrultusunda hazırlanır ve sunulur.

 · Otellerde ana restoranda yemek, snack alanlarında atıştırmalık ve içecekler ve oda servisi hizmeti sunulmaya devam edilecektir. Bu nedenle maksimum hijyen sağlamak için bunların servisinde personeller bizzat misafirlere yardımcı olacakladır.

  · Tesiste açık büfe ve a la carte servis sunmaya devam edileceği için, misafirler ve personel arasındaki sosyal mesafe mümkün olduğunca korunacaktır. Bu alanlarda bulunan sosyal mesafe işaretlemelerine ve görevli personelin yönlendirmelerine uyulması çok önemlidir.

  · Sosyal mesafe kuralları nedeniyle restoranlarda yalnızca daha az yer sunulabileceği için yiyecek servisi saatlerimi planlandı.

 · Trendy Hotels’de bu dönemde mümkün olduğunca nakit ödeme kabul edilemeyecektir.

 · Fitness alanları, sosyal mesafe kuralları gereği rezervasyon sistemi ve belirli kişi kapasitesi ile çalışacaktır. Her kullanım sonrası incelikle temizlik ve dezenfeksiyon yapılacaktır.

· Havuzlarda ve sahilde misafirlerin ve personelin sağlığı için sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet verilecektir. Şezlonglar, her kullanım sonrası temizlenip dezenfekte edilecektir.

· Tesiste gündüz ve akşam aktiviteleri, güvenli alanlarda ve tüm sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilmeye devam edilecektir. Bu alanlarda personellerin uyarı ve yönlendirmelerine uyulması rica edilmektedir.

· Bu önlemler sayesinde tesis gerektiğinde hazırlıklı olacaktır. Personeller virüsün en ufak belirtilerini gösterirlerse evde kalmaları için sıkı takip altındadır.

· Personeller, misafirlerde olası bir enfeksiyonu gösterebilecek belirtileri tanımak üzere eğitilmişlerdir. Personel, belirti gösteren misafirleri uygun şekilde izole edecek ve yerel sağlık yetkilileri ile irtibata geçecektir. Bu nedenle, belirtileri olduğunu fark eden misafirlerin, tesis personelini bilgilendirmede gecikmemesi rica edilmektedir.

· Tesisteki olası bir durumda, söz konusu kişilerin sağlığını ve güvenliği ile oteldeki diğer tüm insanların güvenliğini korumak için alınacak tüm önlemler acil durum yönergelerinde tanımlanır ve personel buna göre eğitilir. Tesiste koruyucu giysi ve tıbbi malzeme gibi gerekli ekipmanlar yeterli miktarda mevcuttur.

· Tesiste devam eden durum ve gelişmeler izlenerek ve eylemler gerekli önlemlere göre uyarlanacaktır. Tesislerde işletmeye ait güvenlik yönergeleri de kullanılabilir.

Tesis Kapasitesi

4335 m² alana kurulu tesisin 162 odası bulunuyor.

 

Tesis Özellikleri

Araç Kiralama (Ücretli)
Çamaşırhane Hizmeti (Ücretli)
Doktor (Ücretli)
Fitness Center
Fotoğraf Servisi (Ücretli)
Hemşire (Ücretli)
Kablosuz İnternet
Kahve Makinesi
Kese (Ücretli)
Lobi
Market (Ücretli)
Masaj (Ücretli)
Oda Servisi (Ücretli)
Ortak Alanlarda WIFI
Resepsiyon Hizmeti
Sauna
Spa Merkezi (Ücretli)
Taze Sıkılmış Meyve Suyu (Ücretli)
Türk Hamamı
Yabancı İçkiler (Ücretli)

Havuz & Sahil

Dart

Aktviteler

Açık Yüzme Havuzu
Bilardo (Ücretli)
Boccia
Masa Tenisi
Telefon (Ücretli)
,